Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

18 Beyit Dinle - M. Fatih ÇITLAK

6,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0028
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
137
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Hz. Pir Mevlana Celaleddin Rumi

Anadolumuzu mayalayan gönül erlerinin en seçkinlerinden olan Hz. Mevlânâ Celâleddîn Rûmî'nin, Kur'ân'ın hazinelerinden gelen ünlü eseri Mesnevî-i Mânevî'sine çok şerhler yazılmıştır. Şerh anlamında herhalde en çok ilgiye mazhar olan eser Mesnevi'dir. Öyle ki, 'mesnevî' denilen ve iki mısradan oluşan bir beytte (ev) mânânın yuvalandığı bir türün adı, Hz. Pîr'in eseriyle özdeşleşmiştir, mesnevî dendiğinde bizatihî Hazret' in eseri anlaşılmaktadır.

Mesnevî-i Şerîf 'bu topraklar' ın ruhudur. Nitekim Yahya Kemal Beyatlı'ya izafeten bir olay anlatılır: Beyatlı'ya bir mecliste, Osmanlıların Viyana'ya kadar nasıl gittikleri sorulduğunda şöyle demiştir: "Pilav yiyip Mesnevî okuyarak.” Mesnevî okumak, bir irfan geleneğidir. Adına Anadolu denilen ve güneşin doğduğu yer anlamına gelen bu iklimin her bir köşeşinde Daru'l-Mesnevîler oluşmuş, bu bilgelik ocaklarında, ârifler Mesnevî okumaları yaparak dervişlerini eğitmişler, bir Mesnevî medeniyeti kurulmuştur. Bu irfan sofrası, Hz. Pir'in Anadolumuza serdiği muhteşem bir maidedir ki, oraya aşk, irfan ve rahmet inmiştir. Gönüller Mesnevinin anlam katmanlarıyla şenlenmiş ve bir gül bahçesine dönmüştür.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0028

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
137
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç