Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

4 Sarışın - Candace BUSHNELL

20,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
92-0971
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
345
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Kahramanları Ipıı dünyada iz bırakmak derdinde dört çaresi; ve saplantılı sarışın kadın olan hu çağdaş zamanlar kara koınedisi sizi insan olarak ürkütecek ve içinizdeki acıma hissini kaıııçılayacak.

Ad sahibi olabilmek için çarcsizcc çırpınırken bir yandan da erkeklerle ilişkilerinde tutunabilmck uğruna insanüstü çaba "östcrcn dört New Yorklu kadının dedikodu vc skandallar arasında koştururken yaşadığı bin bir türlü statü endişesini okurken bütün gece uyumayacaksınız.

Bu kadınlar hepimize tanıdık!

"Bushncll'ın acımasızca-iğnclcyici-yaralayıcı sezgileri ve kıvrak zekâsı, insanların cırensel korkularına karşı hissedilen bir anlayışla süsleniyor; okuyucuda dehşet ve acıma duvguları uyandırıyor.”

-Publishers Weeklv

"Bushncll'ın ironik esprileri birbiriyle yarış halinde ve sarışınların içinde bulunduğu scksi koşullar televizyondakinden çok daha gerçekçi..."

-New Yorker

"Candacc Bushncll ön yargısı olanlardan nıısınız? Değişin artık. Bu kadın büyük şehir gerçeğinin kadına vuran yüzünü yazıyor. Bu kadın çok komik anın İğneleri de çok sert batırıyor!"

-USA Todav

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0971

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
345
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç