Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Açılım mı. Vassallık mı. - Uzun Savaş - Nadim MACİT

26,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
112-786
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
488
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2010
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Batı dünyası, sermayenin Tek Merkezi olmaktan çıkmaktadır.

  • Güç dengesinin değişimine bağlı olarak içinde bulunduğumuz coğrafya 'savaş meydanına dönüştürülmektedir. Egemen güç doğrudan savaşı Şer Ekseni tanimi, dolaylı savaşı ise 'Siyasi Dini' değerler üzerinden hedef toplumu dönüştürme şeklinde sürdürmektedir. Değerler diplomasisi ekseninde Bilinç Paketlemesi / Zihin Yönlendirme ve Kontrol Etme, Dönüştürme Uzun Savaş'ın ana unsurlarıdır.
  • Doğal gaz ve petrol kaynaklarını, kanallarını kontrol etmek isteyen Egemen Güç bölgenin kültürel genetiğine uygun bir ülkeyi ve iktidarı belirlediği hedefi için ortak olarak seçmeyi planlamış ve bu konuda başarılı olmuştur. Bölgenin istikrara kavuşturulması, sorun olan aktörlerin tasfiye edilmesi ve gerilimlere neden olan konuların çözülmesi belirtilen politik amaçla doğrudan bağlantılıdır. Hedefe ulaşmak için Anadolu'nun iki aşılmaz duvarı olan Cumhuriyetin kuruluş felsefesi ve İslâm'ın dönüştürülmesi gerekmektedir. Siyasi gündemin demirbaş konusu haline getirilen açılımlar bu bağlamda anlam kazanmaktadır.
  • Açılımlar üzerinden bütün kodlarımız tahrip edilmekte, ülkemiz Babil Kulesine dönüştürülmektedir. Konuşan çok, fakat birbirini duyan ve anlamak isteyen yok. Söz bitmiş herkes kendini konuşmakta, kendi bilgi adasını oluşturmakta ve kapısını diğerine kilitlemektedir.
  • Türk milleti; kâhinlerin, büyücülerin ve ‘hakikat müntesiplerinin' oluşturduğu politik ağdan kurtulması için açılımların arka planını anlamak zorundadır.
  • Uzun Savaş: Uygulamalı bir tertibin adıdır. Şiddet ve söylem yoluyla milletimizi yönlendirme, kontrol etme ve dönüştürme faaliyetidir. Açılım mi, Vassallık mı, sorusu ise 'belirtilen ağın gizlediğini açığa çıkartmayı amaçlamaktadır
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
112-786

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
488
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2010
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç