Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Ahmet Yesevi - Divan'ı Hikmet'ten Seçmeler - Dr. Hayati BİCE

22,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
111-451
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
256
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Sıfır Kitaplar Hakkında Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
      • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Türkiye Türkçesi ile yayına hazırladığım ve Türkiye Diyanet Vakfı tarafından ilk kez 1993 yılında basılan Divân-ı Hikmet ilim ve kültür çevrelerinde büyük bir ilgi ile karşılandı; birçok akademik çalışmada referans alınıp kaynak kitap olarak değerlendirildi.

UNESCO tarafından Ahmed Yesevî Yılı olarak ilân edilen 2016 yılı etkinlikleri kapsamında

Gölbaşı Belediye Başkanlığı'nın bir kültür hizmeti olarak hazırlanan bu baskıda, öncelikle bu kitabın ulaştırılacağı öğrencilerin bilgilenmesi için Ahmed Yesevi'nin hayatı hakkındaki bir bölüme yer verilmesi uygun görülmüştür. Bunun ardından Ahmed Yesevî'nin ölümsüz eseri Divân-ı Hikmet'i tamtam sayfalar gelmektedir. Son olarak da Pîr-i Türkistan Hoca Ahmed Yesevî'nin bilgelik mesajları yüklü şiirlerinden seçilen bazı hikmetler sunulmuştur.

Sözün bu noktasında bu eserin ortaya çıkmasındaki en önemli paya sahip olan Gölbaşı Belediye Başkam Fatih Duruay'a özellikle teşekkür ederim. Bu eserin Gölbaşı halkına dağıtımı ile Hazret-i Türkistan Ahmed Yesevî'nin yeni nesiller tarafından Öğrenilmesi Türk Dünyası kültürüne büyük bir hizmettir.

Bu vesile ile, Divân-ı Hikmet'ten bazı mısraların olsun, genç gönüllere ulaşmasını sağlayan, kitabın tasarımı ve basımı noktasındaki çabaları için Türkiye Diyanet Vakfı Yayıncılık ve Ticaret İşletmesi yönetimine de şükran borçluyum.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
111-451

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
256
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç