Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Aile Bilgeliği - Robin SHARMA

17,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-104
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
191
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2006
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Bu fevkalade kitabın sayfaları arasında ünlü yazar Robin Sharma, basit olduğu kadar çarpıcı da olan etkili bir sistemi anlatıyor. Bu sistem sizlere, çocuğunuzun doğasında bulunan liderlik potansiyelini ortaya çıkarmanızın yollarını gösterirken, süreç içinde kendiniz için de daha zengin ve daha ödüllendirici bir hayat tarzı yaratmayı öğrenmenize yardım ediyor.
  • Robin Sharma, yaşamda kılavuz olacak pratik derslerle olduğu kadar, derin anlayış ve içten coşkusuyla biz okurlara AİLE LİDERİNİN BEŞ USTALIĞI'nı öğretiyor. Çocuğunuzun doğal yeteneklerini ve üstün becerilerini çözerek hayata salıverin. Sevdiklerinizle aranızdaki bağları derinleştirin.
  • Çocuklarınızı karakter açısından güçlü, zihinsel açıdan akıllı olmaya teşvik edin. Çocuklarınıza büyük düşler kurmayı ve gerçek başarıyı bulmayı öğretin. Hayatınıza dengeyi geri getirerek daha sade, daha neşeli ve daha huzurlu yaşayın. Hayatta neyin önemli olduğunu yeniden düşünün ve size vereceği armağanların keyfini çıkarın.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-104

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
191
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2006
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç