Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Altın Özdeyişler ve Öğütler - Orhan DİNÇER

23,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
92-0970
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
192
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

"ALTIN ÖZDEYİŞLER VE ÖĞÜTLER" de, çağımızın en seçkin düşünür, bilim, din ve devlet adamların- dan, başarının ve mutluluğun kapılarını açacak altın anahtarları ve yaşam yolunuzu aydınlatacak ışıklan bulacaksınız.

Descartes'e göre nasıl ki matematiğin mükemmelliği, verilerinin doğruluğunda ve az şeyle çok şey anlatma gücündeyse; özdeyişlerin de mükemmelliği, söylediklerinin doğruluğunda ve az sözle çok şey anlatma gücündedir.

"ALTIN ÖZDEYİŞLER VE ÖĞÜTLER”, yıllar süren bir çalışma ile, yerli ve yabancı yüzlerce değerli eser taranarak ve bu eserlerin en güzel, en faydalı kısımları derlenerek hazırlanmıştır. Ayrıca kitabın ilgili bölümlerine, Türk ve Dünya Edebiyatından seçi-len şiirlerden kısa dizeler de konularak, okuyucunun kitaptan sadece düşünce yönünden değil, duygu yönünden de yararlanması sağlanmıştır.

Evvelki baskılan büyük ilgi gören "ALTIN ÖZDEYİŞLER VE ÖĞÜTLER", kadın, erkek birçok okura bilge bir dost, sadık bir arkadaş, değerli bir rehber oldu. Özgün ilavelerle genişletilmiş olan bu yeni baskısının da aynı ilgi ile karşılanacağına ve gerçekten yararlı olacağına inanıyoruz.

ORHAN DİNÇEL

Ankara Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Savcılık, hâkimlik ve avukatlık yaptı. Bu süreler içinde eğitim, edebiyat ve felsefe sorunlarıyla da ilgilendi.

"ALTIN ÖZDEYİŞLER VE ÖĞÜTLER” adlı bu kitabın hazırlanmasında, mesleği gereği, mahkeme salonlarındaki gözlem ve deneylerinin büyük katkısı oldu.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0970

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
192
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç