Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Anılar Yelpazesinde - Atatürk ve Dünya - Mustafa Kemal ATATÜRK

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-714
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
192
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Mustafa Kemal Atatürk ne demişti: "Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu kafidir (yeterlidir). "

Buna karşn O'nun döneminde yaşamış olmak, O'nu görmek kuşkusuz önemliydi. önce şunun için: Mustafa Kemal de hepimiz gibi bir insandı. Ama bu "hepimiz gibi" değerlendirmesi önce fiziki görünüm olarak öyleydi. Çünkü Atatürk düşünsel yapı olarak, bir insanın gerektiğinde kendi yurttaşları ve kendi ülkesi için neler yapabileceğinin yanında, tüm insanlık için de neler yapabileceğinin seçkin ve canlı bir örneğiydi. Bu bakımdan önemli olan O'nu yüz yüze görmek değil; O'nu anlamak, O'ndan yararlanmak, O'nun dünya görüşünü özümsemek, algılamak, anlamak ve örnek almaktır.

Bu büyük ve örnek insanın yaşamından, deneyimlerinden yeni kuşakların da yararlanması Ulasal bilinç için gerekir. Bu bilinç ise; Onu tüm gerçekleriyle tanımakla, anlamakla olur. Ancak insanoğlunun, donanımlı bir yaşama sahip olabilmesi için tüm zamanları yaşayıp görmesi mümkün değildir. Bunun için; tarihin birikimlerinden, tüm insanlığın geçirmiş olduğu deneyimlerden yararlanmak, geçmişi okuyarak öğrenmek, ama doğru olarak bilmekle olur.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-714

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
192
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç