Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Aşiretten Devlete - A. De LAMARTİNE

8,00 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
92-0057
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
272
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Kondisyon 10 / 6
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek kargoya veriler ve ürüne ait bilgilerin ve eksiklikler de  hata payı en aza indirmek hedeflenmektedir ve bu alanda sistem sürekli yenilenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Hiç bir milletin tarihi, Türklerinki gibi bu kadar önemli şartlar altında kaleme alınmamıştır. Bir milletin başna felâket ve adaletsizlik geldiği zaman, ona karşı adaletli olmak ve teessür duymak lâzımdır. Gelecek nesiller, aynen adalet gibi, zayıfları korumayı ve ezilenlerin intikamını almayı arzu ederler. Milletler, tarihte, bazen cezalandırıldıklannı, bazen de intikamlannın alındığını, haklı çıkarıldıklarım ve zaferlerini bulurlar.

Nâmlarının ve ırklarının yok olma tehlikesi karşısında derin uykularından sıçrayarak uyanan, banş umanında denizlerinden ve karalarından saldınya uğrayan, öz yurtlannda hakarete mâruz kalan, bağımsızlıklan ihlâl edilen, sayıca çokluğu hak ve demiri ad rak alan şu moskof orduları tarafından limanlarında yakılan, her tarafı işgale uğrayan Türkler, ellerinde k• 12A sınırlarında, dimdik, ümitsizlik silâhlanyla. Türkiye'nin kendi kanında canlanacağım veya şanlı ölümleriyle yok olacağını anlamak için önlerine ve arkalarına bakmadan savaşıyorlar.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
92-0057

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
272
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Kondisyon 10 / 6
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Hoşunuza Gidebilecek Ürünler
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar