Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Aşkla Dans - Prof Dr. Mim Kemal ÖKE

28,40 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
112-1647
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
312
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2012
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

  • Merhaba! Hoş geldiniz. Malum, her kitabın bir yazılış nedeni ve bazen de onunla birlikte bir "öyküsü" vardır. Elinizde tuttuğunuz çalışmanın da öyle... Ve önsözler bunu paylaşmanın yeridir.
  • Her kitap, bir "arayış ya da "buluş'u anlatır. Aşkla Dans da öyle...
  • Eserler -bu özelliklerinden olsa gerektir-sizi “müessir'e götürürler. Her eser, eğer o çalışma “kesme-yapıştırma” metoduyla kaleme alınmamışsa, okudukça yazarı hakkında size çok şey söylerler. Bazen satır aralarında bazen de kelimelerin buzlu camının arkasına gizlenmiş olsalar da, bir kitapta yazarın kişilik, kimlik ve ruhundan çok şeyin sayfalara aksettiğini görürsünüz, okudukça... Bu nedenle kitaplar, yazarının "ayna”sıdır, bir yerde. Aşkla Dans da öyle!
  • Akademik ömrüm boyunca, hep kimlik sorunsalı üzerinde çalıştığımı, özgeçmişime göz atarak çıkartabilirsiniz. Bu kavramsal çerçeve elinizdeki kitapta da mevcut. Ama, diğer çalışmalarıma kıyasla, bu kitapta daha fazla “içimi dökmekteyim" sizlere... Bilindiği gibi, araştırma konusunun seçimi bile size yazarın dünyasına gireceğiniz kapıyı aralar... Aşkla Dans'ı müstakil olarak değerlendirdiğinizde bunun bir “müzikoloji” çalışması olduğunu sanabilirsiniz. Evet, aslen müzikolog olmayan bir sosyal/beşeri bilimler uzmanının Türk tasavvuf müziği üzerine incelemesini satın aldınız. Müziğe sosyal (- kültürel antropoloji) başta olmak üzere toplumsal
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
112-1647

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
312
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2012
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar