Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Balkanlar ve Türklük-1 - Yaşar NABİ

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
85-884
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
120
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Oktay Akbal, Yaşar Nabi'nin "Balkanlar ve Türklük I” adlı IRI önemli tarihsel' araştırması için (1936), yıllar sonra (Cumhuriyet gazetesi, 18 Mayış 1999) şu ilgi çekici değerlendirmeyi yapmıştır: "Yaşar Nabi Nayır 1936 yılında ilginç bir kitap yayımladı: 'Balkanlar ve Türklük'. Ta Viyana önlerine kadar gitmiş Türklüğün, zamanla önce Orta Avrupa'dan, sonra Balkanlar'dan çekilişini, daha doğrusu çeşitli yenilgilerle kendimize yurt edindiğimiz bu topraklardan koparılışımızı anlatan bir çalışma...

Bu belgesel yapıtı bugün yeniden okumak Balkanlar olayım daha derinden anlamamızı sağlar.” Yaşar Nabi de bu ilgi çekici tarihsel araştırması için şunları şöylemiştir: 'Çocukluğumun büyük bir kısmı Balkanlar'da ve Balkanlar'ın en karakteristik, çünkü en kozmopolit yeri olan Makedonya'da geçti.

Duyma ve düşünme duyularımın yavaş yavaş uyanmaya başladığı anlarda, bizim için daha yeni kaybedilmiş bu toprakların, hâlâ yağmur dindikten sonra da bir süre duyulmakta devam eden taze toprak kokusu gibi Türk egemenliğinin izlerini dipdiri taşıyan havasını teneffüs ettim." Yaşar Nabi'nin bu önemli tarihsel araştırmasını ilgiyle okuyacaksınız.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
85-884

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
120
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç