Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Baltanın Sapı Bizden - Yasin ASLAN

22,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-790
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
376
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Gizli Belgelerden Alıntılar

"Batılı güçlerin Müslümanlara değer verdiğini gösteren çok az işaret vardır." "1350'lerden beri laik güçler tarafından yaratılan ve genel olarak da tanınmayan "Esir Halifeler” vardır.”

"Kukla Halife" 1923'te sürgün edildikten sonra, Türkler "İslam" fikrini tamamen millileştirdiler. Islanılın kökleri kesildi ve din yalnızca pasif Milliyetçilige dönüştürüldü."

"Orta Doğu kaynaklarının, Hür Dünyanın güçlendirilmesi için Amerika ve onun müttefiklerinin kullanımına verilmesini garanti etmek zorunludur"

"1930'dan 1940'a kadar, Türkiye, İran ve Suudi Arabistan gibi yalnız üç Müslüman ülke bir dereceye kadar gerçekten bağımsızdı."

"Kürtçe yayınlarda, Kürt siyasi milliyetçiliğini teşvik etmekten sakının." "Irak hükümeti, kuzeyde konuşlandırılan ordunun üçte-ikisiyle, Kürt problemini bir defa ve sonsuza kadar çözmek için büyük çaba göstermektedir.ü "Güney Azerbaycan'ın stratejik konumu, insan gücü ve tarım üretiminden dolayı, bu bölgenin kaybedilmesi İran'ın bağımsızlığını tehdit edecektir."

"Haydar Aliyev'in, kendisine ait gizli bilgi dosyasında annesinin Ermeni olduğunu gösteren belgeleri tahrif etmeye çalıştığı tespit edilmiştir.

Haydar Aliyev, Yukarı Karabağ Yüksek Sovyeti eski Başkanı Ermeni Kevorkov ve aşırı Ermeni milliyetçisi yazar Zori Balayan ile anne tarafından akrabadır."

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-790

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
376
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç