Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Barış Gönüllüleri 10 Karanlık Yıl - Fatih Erboz - Macit Soydan

22,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-753
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
208
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Sıfır Kitaplar Hakkında Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
      • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Genel Başkam morhum Alparslan Turkeş tarafta qvjzel vatanımızın toprağını suren. tohum saçan yabancı teknisyenler, Köylerinde inek sağan mısyoner genç kızlar. öte yanda günün modasına takılıp gıden ve kulüpleri tıklım tıklım dolduran memleket çocukları"

Saadet Patlısı eski Genel Başkanı Recaı Kutan' Köyde kuyuları incelerken, köy çeşmesinin bulunduğu yere bakarken, birden dikkatimi bir genç kız, bır de genç erkek çekti. Kim bunlar diye sordum, köylüler adarmn Amerikalı olduğunu, kızın ise karısı olduğunu söylediler Barış Gönüllüsü dediler. Bir Turk köyünde oturacaklar Hem de doğru düzgün elektriği olmayan bir köyde"

Turk Eğitim — Sen eski Genel Başkanı Şuayip Özcan: Genelde amaçlarının kendi kültürlerini ve kendi inançlarını o yaştaki çocuklarımıza empoze etmek yönünde bir tavır sergilediklerine şahit olduk. Zaman zaman istemesek de bu arkadaşlarla Türk öğretmenler arasında çatışmalar da oldu".

Araştırmacı Turan Yavuz: "Türkiye'de yaklaşık 40 bin koy varsa, bunlardan 45 - 50 civarındaki koy, ABD'njn sürekli izlediği bilgi toplama faaliyetleri alanına soktuğu köylerdir",

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-753

Bilgi kartı

Durum
Sıfır ( Kullanılmamış )
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
208
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır Ürün ( Kullanılmamış )
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç