Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Başlangıcından Zamanımıza Kadar Türkiye Tarihi - Kanuni Sultan Süleyman ve Zamanı 1566'ya Kadar

22,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
KT.-01172
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
285
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Barbaros'un Kiklad Adaları'nı Fethi (1537 Sonbaharı) Barbaros, İtalya'dan çekildikten sonra, Mora'nın güneyindeki Modon'a geldi. Eylül ayı başlamıştı. Donanmayı Hümâyûn'un büyük kısmı, 3. Vezir (sonradan sadrazam) Damat Lutfi Paşa'nın kumandasında İstanbul'a döndü. Barbaros, 70 harp gemisi ile, Kiklad Adaları üzerine yürüdü. Güney Ege'de bulunan ve topunun yüzölçümü 2.649 km? tutan bu adalar, Venedik'e aitti. Fakat bazıları, pek uzun zamandan beri Türkiye'ye yıllık vergi veriyordu. Yani Venedik, adalardaki hâkimiyetini, Türkiye ile paylaşmak mecburiyetinde kalmıştı.
  • Bu adaların en büyüğü, Türkler'in "Nakşa” dedikleri Naksos olup 439 km”dir; ortada bulunur. Adaların en yüksek mevkii (1.003 metre) Naksos'tadır. Naksos'tan kuzeybatıya doğru sırasıyla Mikonos (Türkçe: Mekene), Tinos (Türkçe: İstendil), Andros (Türkçe: Andiriya) uzanır. Andros'tan sonra, Kikladlar'dan sayılmayan Ege Denizi'nin en büyük adacığı Ağrıboz gelir. Naksos'un güneydoğusuna doğru da Amorgos (Türkçe: Yağmurcu), Astropalia adaları uzanır. Astropalia'nın doğu açığında - Kikladlar'dan sayılmıyan İstanköy (Kos) adası, güneydoğusunda da Karpatos (Türkçe: Kerpe) adası yer alır. Karpatos, Rodos ile Girit arasındadır, Kikladlar'dan değildir, fakat henüz Venedik hâkimiyetindedir. Karpatos'un güneydoğusunda Kasos (Türkçe: Kaşot) adası bulunur.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
KT.-01172

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
285
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç