Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Başlangıcından Zamanımıza Kadar Türkiye Tarihi XVII. Asır - 8.Cilt

17.Asır - 8 Cilt

Devamını oku.Show less
10,00 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
121-6179
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
288
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

  • 30 temmuz 1587'de Serdâr-1 Ekrem Vezir Ferhad Paşa, büyük ordusuyla Erzurum'dan ayrıldı. Kars'a, oradan Tiflis' in güneybatısında Tomanis'e geldi (24 ağustos). Çıldır bey. lerbeyisi Çerkes İskender Pașa-zâde Ahmed Paşa ile Kars bevlerbeyisi Dîvâne Hızır Paşa, önden gidiyorlardı. Daha sonra Diyâr-ı Bekr beylerbeyisi Husrev Paşa ile Şam beylerbevisi Sokollu-zâde Hasan Paşa geliyor, Serdâr- Ekrem bunları tae kip ediyordu. Yol boyunca Gürcü hükümdarcıkları gelip bağlı. lıklarını sunuyorlardı. Tiflis'e uğrayarak Ordu, 11 eylülde Gori'ye geldi. Tiflis'in kuzeybatısında olan Gori, bir beylerbevilik merkeziydi. Eski Gori beylerbeyisi Potur Ali Paşa da Ore du'da idi. 13 eylülde Gori'ye büyük bir kale yapılmaya başlandı. Kale, 27 günde, 10 ekimde bitti. Varaza-oğlu Mahmud Han (Paşa), Gori beylerbeyisi oldu (2 ekim). 7 ekimde Fer. had Paşa, Gori'den ayrıldı ve 30 ekimde, 1587-88 kışını geçir. mek üzere Erzurum'a döndü. Gori kalesine "Hasanâbâd” adı verildi ve Trabzon beylerbeyisi Çerkes Haydar Paşa, bir mike tar askerle kalede bırakıldı. Tomanis de bir eyalet merkezi yapıldı ve Semender Paşa Beylerbeyi oldu. Gori ile Tomanis arasında bulunan Tiflis'in beylerbeyisi, Ömer Paşa idi. Daha güneyde, Hızır Paşa'nın beylerbeyilik yaptığı Revåp uzaniyordu. Aras nehrinin güneyinde de Vezir Cafer Paşa'nın Azer baycan (Tebriz) beylerbeyiliği bulunuyordu. Kafkasya'nın diğer Osmanlı eyaletlerine göre daha küçük eyaletlere ayrılmasının sebebi, yeni elde edilen bu ülkelerin Safeviler'e karşı savunulmasını kolaylaştırmak içindir,
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
121-6179

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
288
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Hoşunuza Gidebilecek Ürünler
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar