Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Başlangıcından Zamanımıza Kadar Türkiye Tarihi Yavuz Sultan Selim ve Kanuni Sultan Süleyman

8,90 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
121-6149
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
287
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

YAVUZ, Fâtihtin attığı temeller üzerinde,Türk Cihan İmparatorluğu'nu kurmuştur.

  • Onun yıldırım gibi geçen kısa saltanatından sonra, oğlu Kanuni'nin uzun devri başlar. Bu devirde Türkiye, bütün tarihinin zirve noktasına erişir. Barbaros, Akdeniz'de Türk hâkimiyetini kurarken, baş döndürücü fetihler, dünyanın büyük kıtasını kaplar. Türklük, bütün sahalarda, büyük bir yükselme hamlesi içindedir. Türk tarihinin hiçbir safhasında bu devirdeki kadar her alanda birinci derecede büyük şahsiyetler bir araya gelmemiştir.
  • Bu V. cildimizin konusu, Türk Cihan İmparatorluğu'nun olgunluk devresinin birinci safhasıdır. BU safha, çok hararetli ve faal geçmiştir. İkinci safhada, XVI. Asrın ortalarından itibaren sükûn ve istikrar başlar. Her iki safhada da Kanunî Sultan Süleyman, tam 46 yıl, yeryüzünün kudretine yaklaşılamaz en büyük hükümdarı olarak Türkiye'yi temsil etmiştir. Türkiye Tarihi'nin bu cildi, bütün Türk tarihinin en haşmetli devrini, ilk defa olarak modern tarih görüşü ile okuyucuya sunmaktadır.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
121-6149

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
287
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Hoşunuza Gidebilecek Ürünler
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar