Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Bebeğinizi Beklerken Nasıl Beslenmelisiniz.

22,50 TL .
Stok Kodu :
34-0165

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
17 cm / 24 cm
Sayfa Sayısı
595
Cilt Durumu
Karton Kapak
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
Temiz Kullanılmış Kitap.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Tükendi
Kullanılabilir olduğundan bana bildir
Açıklama

Ürün Açıklaması:

DOKTORUN GÖRÜŞÜ

  • Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler'in yazarlarından, kadın doğum uzmanlarının saygıyla onaylayacağı, bebek bekleyen annelerin ise bayılacağı yeni bir kitap daha! 
  • Eskiden anne karnındaki bebeğin ihtiyaç duyduğu besinleri zahmetsizce annesinin besin depolarından aldığını düşünürdük. Ancak artık anneyle bebeğin, gebelik boyunca annenin aldığı besinleri paylaştığını ve beslenme yetersiz ise bundan hem anne hem de bebeğin zarar gördüğünü biliyoruz. Hayvanlar úzerinde yapılan deneyler, iyi beslenmeyen farelerin çelimsiz yavrular doğurduğunu,. kötü beslenme birkaç kuşak boyu devam ettiği takdirde, dünyaya gelen yavrularin gittikçe daha dirençsiz ve yaşama şanslarının daha zayıf olduğunu gösteriyor. Hamile kadınlarla yapılan çalışmalarda ise, gebelik sırasındaki beslenme ne kadar iyi ise, sonucun hem anne hem de bebek açısından o kadar iyi olacağı ispatlanmış bulunuyor. Doğal olarak, biz kadın doğum uzmanları da hastalarımıza çoğu kez aynı öğüdü veriyoruz: “Sağlıklı beslenin."
  • Peki, bu, hamile bir kadın için ne ifade ediyor? Doğrusu çoğu zaman pek fazla bir şey etmiyor, çünkü hamile kadın beslenme konusunda, ailesi, arkadaşları, kitaplar, dergiler, gazeteler ve televizyonlardaki sözde uzmanlar tarafından sürekli olarak, çelişkili, bazen çok da yanıltıcı olabilecek bir bilgi bombardımanına maruz kalıyor. Kime güveneceğini bilemeyen ve kafası karışan anne adayı, güvenebileceği bir kaynak aramaya başlıyor. Ben, Bebeğinizi Beklerken Nasıl Beslenmelisiniz kitabının bu kaynağın ta kendisi olduğuna inanıyorum.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
34-0165

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
17 cm / 24 cm
Sayfa Sayısı
595
Cilt Durumu
Karton Kapak
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
Temiz Kullanılmış Kitap.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar