Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Beyaz Sabır - Feridun Yılmaz YÜCELER

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-124
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19 cm
Sayfa Sayısı
405
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

DÖRT MEVSİM SABIR

Çiçeksen, baharı bekleyeceksin sabırla... Erken açmayacaksın, kış soğukları vurur... Baharın gelmesinden ümit kesip, toprağın karanlıklarına teslim olmayacaksın, çürür, yok olursun... Sabır, Rabbin halikiyetine, ihdasına güveni, bir iç direnci koruyarak baharı bekleme eylemidir.

Tohumsan, toprağın bağrında saklanmaktır mukarrer bir vakte kadar sabır... Karanlığa boyun eğmemektir. Ustündeki yük altında ezilmemektr. Misyonunu unutmamaktır... Zamanı geldiğinde cidarı çatlatabilmek, toprağın üstüne doğru, ışığa doğru tırmanabilmektir. "Rabbimin dilediği bir gün var, ışığa çıkmak için, yaratılış misyonumu ifa etmem için...' Bunu vird haline getirmektir sabır...

Güneşsen, bekleyeceksin karanlığın koynunda doğum anını... Enerjin yaratılış sırrında saklıdır... Aydınlığı ve karanlığı yaratana teslim olacaksın.

Baharsan, kışın soğuklarında saklayacaksın bin bir rengini, çiçeğini.„ Kış geçecek ve geleceksin. Buzların içinde çıkacak kardelenler... Toprak bir ana rahmi gibi saklayacak seni ve kara topraktan al-mor menekşeler boy verecek... Sabrın, bin bir tomurcuk demek, yaprakların, yeşilin çağlayanlar gibi hayata koşması demek... Kışın buzulları içinde ıraden çürümeyecek, çözülmeyecek, ebedi buzullaşmalara mahkûm etmeyeceksin dünyayı...

Bebeksen, karanlıkları aşacaksın dünyaya gelmek için, sabredeceksin dokuz ay on gün, damarlarında Rabbin verdiği sabır akacak... Anneysen, sabrı bir doğum sancısı gibi yaşayacaksın... Çilelerde tükenmeyeceksin, teslim olmayacaksın zor zamanlarda... Bir ödül arıyorsan nur topu gibi, onun bedeline katlanacaksın...

Müminsen, sabrı bir gönül dokusu olarak bileceksin. İmanın olmazsa olmaz boyutlu olarak görecek, müminin her an ayakta kalabilme sırrını' Allah'a itimadın yüreğe yansıması olarak telakki edeceksin.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-124

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19 cm
Sayfa Sayısı
405
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
4. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç