Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Bilim Kuramına Giriş - Elisabeth STRÖKER

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-624
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
160
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Felsefe, doğa bilimlerinin kendi içlerinde sürüp giden gelişim sırasında ortaya çıkmış olan çok yönlü değişmelere vd özellikle de yine bu bilimlerin kendi içlerinde geçirmeye başladıkları temelden gelen sarsıntılar karşısında, iki nedenden dolayı ilgisiz kalamazdı. Çünkü, ilk olarak, bilim dayandığı ve pek derin bir düşünme serüveni içinde elde edilmiş olan eski tasarımlannı, yine kendi kategoryal yolu üzerinde meşrulaştırmayı deneyecek bir durumda değildi ve bu konuda artık yeni, bir bilgi-kuramsal (yani felsefi) yönelime ihtiyaç vardı. Bunun dışında ikinci olarak, felsefenin, bilimleri yeni bir tarzda ele alması, bilimin öndayanaklannı şimdiye kadar olduğundan çok daha dikkatli bir biçimde incelemesi ve giderek bu öndayanaklan temelinden çözümlemesi. gerekiyordu. Gerçi bilim, kendisinin bir felsefi ve tarihsel incelemenin konusu yapılmasını hiç istememiştir. Ama ne var ki, bilimi, Kant'tan sonra çok yakın bir zamana kadar oldukça uzun bir süre tümüyle unutulmuş bir konu olarak yeniden merkezcil bir konu haline getirmek, felsefe için zorunlu olmuştur. Gerçi bilim, Kantçı düşünceye bağlı bir gelşnek içinde Yeni Kantçılık tarafından yeniden ele alınmıştır. Ama Yeni Kantçılık, bilimdeki sürekli gelişim ve dönüşümler karşısında, bu gelişim ve dönüşümlere artık hiç de uygun düşrp9en araçlarla çalışmıştır. öyle ki felsefe, bilim (ve bilimler) problematiğinin yeni gelişimi karşısında, bilimin karmaşık yqpısınarçözüm'leyiçi bir yolla nüfuz etmeyi tutum üretme ihtiyacı duymuştur.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-624

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
160
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç