Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Bir Genç Kızın Gizli Defteri - İpek ONGUN

8,90 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
122-587
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
310
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek kargoya veriler ve ürüne ait bilgilerin ve eksiklikler de  hata payı en aza indirmek hedeflenmektedir ve bu alanda sistem sürekli yenilenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

  • Neden yazarız? Daha doğrusu neden anı defteri tutarız? Bu soruyu ilk gençlik yıllarında anı defteri tutan genç ve artık pek de genç olmayan kişilere sormadan önce bir de kendime sorayım dedim.
  • Bakıyorum, ilk defterimi hazırlık sınıfında tutmaya başlamışım. Yatılıydım ve yatılı olmaktan nefret ediyordum. Çekingen ve içe dönük bir çocuktum; o güzeller güzeli okulum (Arnavutköy Kız Koleji, şimdiki adıyla Robert Lisesi) hiç mi hiç gözümde yoktu; çünkü annemi, odamı, evimi deliler gibi özlüyordum. Her şey yeniydi, her şey değişikti ve bir tek arkadaşım yoktu. Bundan daha beter bir durum olabilir miydi?
  • İşte bu koşullar altında anı defteri tutmaya başlamışım. Anı defterim benim arkadaşım olmuştu. Büyük büyük hüzün, sıkıntı, kuşku sıradağlarının arasına serpiştirilmiş küçük mutluluklarımı da yazmışım ama hele de ilk yıllar hep acı acı yakınmalarla dolu defterim.
  • Yıllar geçtikçe okul ve dersler umacı olmaktan çıkmaya başlamış, kurulan dostluklarla öğrencilik, eğlenceli ve zevkli hale gelmişti. Hele lise son sınıflardayken...
  • O yıllar bu ağzı sıkı dostuma ihanet ettiğim yıllardır diyebilirim.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-587

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
310
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Hoşunuza Gidebilecek Ürünler
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar