Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Bir Modernleşme Aracı Olarak - Tokat Halkevi - Doç. Dr. Selçuk DUMAN

26,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
105-0243
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
249
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Bir Modernleşme Aracı Olarak

TOKAT HALKEVİ

Doç. Dr. Selçuk DUMAN

Milletleşmek ve milletçe kütleleşmek 'için açılan Halkevlerı; halk için, halk arasında kurulmuş kültür yuvaları olmak itibarıyla parti prensiplerinin ve Türk Devriminin yolunda yürümüştür.

İnkılap değerlerinin korunmasına, inkılap fikirlerinin yayılmasına, halk tarafından benimsenmesine çalışan Halkevleri, inkılapçı bir görüşün ve düşüncenin mensuplarıdır.

Halkevleri, medeniyet tarihimizde ilk defa aydınlar tarafından kurulmuş, fakat halk kıymetleri üzerine oturtulmuştur.

Halkodalarıyla birlikte 4800'e ulaşan sayısı ile Halkevleri, Türkiye'nin dört bir yanında hizmet vererek Türk milletinin yeniden yapılandırılmasında önemli bir işlev görmüştür.

Ne yazık ki, siyasi bir çekişmeye kurban edilmiş ve kapatılmıştır.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
105-0243

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 23 cm
Sayfa Sayısı
249
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç