Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Bütün Fallar

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
KT.28-0474
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
445
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 5
Açıklama
ilk kapakta küçük deformasyon var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

FAL ÜZERİNE

- İnsanların genellikle geleceği öğrenmek yönünden büyük merakı vardır. Fala inanmadıklarını söy- leyenler bile zaman zaman fallarına baktırmaktan kendilerini alamazlar. Sosyete falcıları olduğu gibi Turistik tesislerimizde bile falcılar görevlendirilmiştir. Fala baktırmanın bilgi ve öğrenimle ne yakından ne de uzaktan bir ilişkisi olamaz. En aydın kişilerin bile zaman zaman falcıların kapılarını aşındırdıkları kaçınılmaz gerçekler arasındadır. Çünkü geleceği, yalan de olsa, öğrenmek insanın önünde açılan bir umut kapısıdır. Fallar arasında en eğlenceli ve pratik olanı kahve falıdır. Hemen hemen konuk olarak gittiğiniz her evde, kahvesini içtikten sonra fincanı ters çevirip kapayan ve fal bakan birinin olup olmadığını soran kişilere rastlarsınız. Acaba bütün bu kişiler tüm geleceklerini fala mi bağlamışlardır? Kuşkusuz ki hayır. Kahve falı genellikle kadınlar arasında rağbettedir. Kadınlar aralarında hemen hemen her zaman fala bakanlar ve baktıranlara rastlamak mümkündür.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
KT.28-0474

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
445
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 5
Açıklama
ilk kapakta küçük deformasyon var
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç