Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Büyümek İstiyorduk Çünkü B*k Vardı - Emir TALİ

20,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-0976
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
240
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapak kenarlarında kıvrılmalar var.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Meğer hayallerimizi vuruyormuşuz daha o zaman o oyuncak tabancalarla. Meğer büyük bir ciddiyetle birbirimize doğrultuyormuşuz daha o zaman o soğuk namluları... Şimdi anlıyorum bunu. Şimdi, bütün güzel anıların büyüyen bir çocukla kaybolduğunu..
  • O günler en iyisiydi, ya da en kötüsüydü, akıl çağıydı ve aptallık çağıydı. Kısacası o günler, tıpkı şimdi ki gibi o kadar uzaktaydı. Kendi içime hapsedip kendimi, sıradan çocuklar gibi neden davranamıyordum. Yıldızlara olan tutkum şaşırtıcıydı. Sürekli onlara mırıldanıp cevaplarımı gecede arardım. Suskun bir çocuktum. İçinde derin ırmaklar çağlayan. Bazen sessiz, bazen coşkulu.
  • Hep kocaman bir adam olmayı hayal ettim. Suskunluğum sanki geleceğimden zuhur edip mıhlıyordu beni. Henüz o zamanlar çocuklarla oynamazdım. Yalnızlığı o taze ruhta seçmiştim. Bahçede kalıp çakıl taşlarıyla oynayabildiğim, böcekleri inceleyebildiğim, mavi göğe bakabildiğim için mutluluk duyuyordum
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-0976

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
240
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Kondisyon 10 / 7
Açıklama
Karton Kapak kenarlarında kıvrılmalar var.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç