Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Cahillikler Kitabı -Bilmediklerimiz ve Yanlış Bildiklerimiz- John Lloyd, John Mitchinson

6,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
109-1453
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
278
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
11. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

En yüksek dağ merededir?

Marsredor

Der volkan Olympus Da Latincede Olympus Moms) güneş sistemindeki ve bilinen evrendeki en yüksek dağdur.

22 km yüksekliğinde ve 624 km genişliğindeki bu dağ Everest Dag 'nan yaklaşık üç katı uzunluğundadır ve o kadar gemiştir ki, tabanı Arizona'yı ya da Britanya Adalan'nun bulunduğu alanın tamamını kaplayabilir. Dağın tepesindeki kraterin genişliğ yaklaşık 72 km'yken, derinliği 3 km'den fazladır. Yani Londra'yı rahatlıkla kapsayacak kadar büyük.

Olympus Mons birçok kişinin kafasındaki dağ tanımına wymaz. Bu dağın tepesi düzdür (suyu çekilmiş bir denizdeki geniş bir plato gibi) ve yamaclan dik bile değildir. Bu yamaclardaki 1 ile 3 derece arasındaki hafif eğim, bu dağa tırmandıinizia ter bile atmayacağınız anlamına geliyor.

Aslında dazlan yüksekliklerine göre ölçeriz. Onlar boyutlarına göre ölçseydik, herhangi bir dağı, bir dağ silsilesinde geri kalanlardan ayırmak anlamsız olurdu. Böyle olsaydı, Everest Dağ Olympus Mons'u gölgede bırakırdı. Çünkü Everest Day, yaklaşık 2400 km uzunluğundaki dev Himalaya-Karakurum-Hindukus-Pamir sıradağlarının bir parçasıdır

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
109-1453

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
278
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
11. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç