Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Cehennemde Balo Geceleri - Stephenie MEYER

24,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0015
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
303
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Çabe'in yüzü dans pistine baktığında asıldı, Celeste'yi neden baloya çağırdığından emin değildi ve onun da teklifi neden kabul ettiği ayrı bir soruydu. Heath McKenzie'nin boynuna öylesine sıkı sarılmıştı ki, çocuk muhtemelen nefes almakta zorlanıyordu. Onu böyle görmesi ve baloya Gabe'le gelmeşinin sebebi daha karmaşık bir hal almıştı. Odanın içinde güm güm ses çıkaran müziğin ritmine kulak asmayıp, tek vücut olmuşçasına müzikten bağımsız dans ediyorlardı. Heath'in elleri Celeste'nin gözalıcı beyaz elbisesinin üzerinde içtenlikle geziniyordu. "Kötü talih, Gabe.” Gabe, sevgilisinin en yakın arkadaşına yaptığı gösteriyi görmemek için başka tarafa baktı. "Hey, Bry. Eğleniyor musun?” "Senden daha çok adamım. Senden daha çok,” diye cevapladı Bryan pis pis sırıtarak. Safra yeşili içki kadehini şerefe yapmak istercesine kaldırdı. Gabe de su bardağıyla BryaNnın kadehine tokuştururken iç çekti. "Celeste ile Heath'in aralarında bir şeylerin olduğundan haberim yoktu. Onun eski erkek arkadaşımı?

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0015

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
303
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç