Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Çığlık - Becca FITZPATRICK

29,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
119-7347
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 22 cm
Sayfa Sayısı
407
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Alıç ağacının parmakları Harrison Grey'in arkasındaki pencere camını tırmalıyordu. Kitabının sayfasını kıvırdı; bu patirtida daha fazla okuyamayacaktı. Hiddetli bir bahar rüzgârı, bütün gece boyunca çiftlik evine saldırıp durmuş, slik çalarak panjurların biteviye bir tak! tak! tak! sesi eşliğinde dış kaplamaya vurmasına neden olmuştu. Takvimler mart ayını gösteriyor olabilirdi ama Harrison baharın yolda olduğunu düşünmenin yanlış olduğunu biliyordu. İçeriye böyle bir rüzgâr dolarken sabaha kırsal alanı, buz kesmiş bir beyazhkla kaplanmış halde bulursa hiç şaşırmazdı.
  • Harrison, rüzgârın insanın içine işleyen çığlığımı bastırmak için uzaktan kumandanın düğmesine bastı ve Bononcini'nin Ombra mai fusunu açtı. Sonra şömineye bir odun daha atarken kendine dokuzu birden bir yana, küçücük bir odayı bile sıtmak için bu kadar çok yakat gerektiğini bilseydi bu çiftlik evini alip almayacağımı sordu. Üstelik bunu ilk defa yapmıyordu. Telefon çalmaya başladı.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
119-7347

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 22 cm
Sayfa Sayısı
407
Cilt Durumu
Cilt'li
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç