Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Çınar Ağacı - Hasan KALLİMCİ

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-964
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
71
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

MERHABA!...

Merhaba çocuğum!

Merhaba Yavrum!

Oğuzsoylu Dede'nin tatlı sesinden bir merhaba alınca Işıl Işıl oldu gözlerin. Görür gibiyim...

Benim de gözlerim gülüyor yavrum. Yalnız gözlerim değil, gönlüm, ruhum, vücudum ... Yaşadığım her dakika, her an gülüyor.

Sevinçliyim, mutluyum... Sebebi de sizlere seslenebilmek, sizlere birşeyler söyleyebilmek.

Düşünürüm de yavrularım, çocukların tatlı dedeleri vardır. Sizin de vardır mutlaka. Dedenizin kucağında unutulmaz saatler geçirirsiniz

O, saçlarınızı okşar. Sevdiğiniz yiyeceklerden yedirir. Size hediyeler alır. Dedeniz sizi sever, siz de onu seversiniz Ben de gelsem dede olarak başınıza ... Beni dedeliğe kabul eder misiniz?

Gözleriniz yine güldü. Bu, "evet” demektir, bilirim. Teşekkür ederim, çocuğum.

Sizlere kendimi tanıtayım. Adım, Oğuzsoylu.

Elimde baston, omuzumda saz: köyden köye, şehirden şehire dolaşırım. Vardığım her yerde çocuklan etrafıma toplarım. Masal söylemem. Hikâye anlatacak diye düşünüyorsanız, yanılırsınız.

Ben, saz çalarım çocuklar, Sazın yanında, kendi yaktığım türkülerden söylerim. Çocuklara. sazımla sözümle birşeyler anlatmaya çalışırım. Sağolsunlar, yavrularım beni dinlerler.

Şu omuzundaki sazın tellerine sizler için de rmzrap vurayım mı ha? Ne dersiniz?

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-964

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
71
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç