Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Çocuğumuzun Hak Ettiği Anne, Baba Olmak - Rae TURNBULL

14,90 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
110-0017
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
243
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Pek çok anne-baba için bu iş artık keyifli bir yolculuk olmaktan çıkmıştır. Bugünün dünyasında insanlar anne-baba olmaktan endişe duymakta, hatta korkmaktadırlar. Bu işi beceremeyeceklerine inandırılan anne-babalar, sorumluluklarından giderek vazgeçmekte ve bu işi başkalarına bırakmaktadırlar. Hatta pes etmektedirler.

Çocuğunuzun Hak Ettiği Anne-Baba Olmak; anne-babalık görevine yeni bir bakış getirmektedir. Emekli eğitimci, anne ve uzman öğretmen Rae Turnbull, anne-babalara öğretmenlik rollerini ele almaları için gerek duydukları güveni sunmaktadır. İçtenlikle dile getirdiği kendi deneyimleri ve anekdotlarla, anne babalara kendi yaşamlarında yapmaları gereken değişikliklerle yüzleşme cesaretini vermektedir. Bu kitabı okuyan anne ve babalar çocuklarına yol gösterme, onları motive etme ve onlara esin kaynağı olma gücünü bulmaktadır.

Gerçek yaşamdan alınmış örneklerle, her yaştan çocuk ve her türden annebabalğın yaşadıkları olaylar ve duygularla örülmüş Çocuğunuzun Hak Ettiği Anne-Baba Olmak; binlerce anne-babanın bugünün dünyasında anne-baba olmak için kendilerine yol göstermesini bekledikleri bir kaynaktır.

Rae Turnbull, "Çoğu anne-baba bu işi iyi yapmak ister, Ben onlara bu işi yapabileceklerini, hem de iyi yapabileceklerini gösteriyorum 'i demektedir.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0017

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
15 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
243
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar