Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Çocuk ve Okul - Prof. Dr. Ayla OKTAY

15,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
187-1358
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12 cm / 16 cm
Sayfa Sayısı
64
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
1992
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • İNSAN VE OKUL İnsan yaşamında, bilgilerin karmaşıklaşması ve anne babanın bu artan, karmaşıklaşan bilgileri çocuklarına aktarma konusunda yetersiz kalması sonucunda, bir eğitim kurumu olarak ortaya çıkan okulun ve burada edinilen bilgi ve becerilerin, günümüz toplumlarında önemi çok daha büyüktür. Binlerce yıldır insanlara, çocuklarının eğitimi ve yaşama hazırlanması için gerekli yardımları yapma amacı ile varlığını sürdüren okulun, çağdaş ve uygar insanın yetiştirilmesindeki önemi, eğitim alanındaki tüm teknolojik gelişmelere rağmen azalmış değildir.
  • Günümüz insanı, demokratik bir toplumda yaşama kurallarına, hızla değişen bilimsel ve teknolojik şartlara uyabilmek için bilgi sahibi olmak, edindiği bilgileri de hızla yenilemek zorundadır. Bilim ve tekniğin hızla gelişmesine bağlı olarak, her geçen gün daha karmaşıklaşan bilgilerin genç bireylere aktarılması işi, okulun sorumluluklarını arttırmaktadır. Bilim ve tekniğin gelişmesi sonucunda ortaya çıkan yeni iş alanları ve yeni meslekler, bu işlerin üstesinden gelecek eğitim ve öğretim görmüş, bilgi ve beceriyi kazanmış insan gücü ihtiyacını da arttırmaktadır. Bu durum tüm dünya ülkeleri için olduğu kadar bizim ülkemiz için de geçerlidir
  • . Ve sevinerek söylüyoruz ki, gerek kırsal kesimde, gerekse kentlerde ailelerin büyük çoğunluğu, çocuklarının daha iyi eğitim-öğretim görebilmesi için onları desteklemekte, yardımcı olmakta, bu konuda çaba göstermektedirler. Çeşitli derecedeki okullara artan talep bunun bir göstergesi sayılabilir.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
187-1358

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
12 cm / 16 cm
Sayfa Sayısı
64
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
1992
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç