Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Çocuk ve Suç - Prof. Dr. Haluk YAVUZER

16,80 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
122-604
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
300
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
9. Baskı
Baskı Yılı
1997
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

«İnsanlık, çocuğa verebileceği şeylerin en iyisini vermeye borçludur.»

  • İnsanlığın çağlar boyu tartışmasız anlaştığı, belki de tek konu, çocukların toplumun geleceği olduğu gerçeğidir. İnsan, eğer bencilliğin karanlığına gömülmemişse, sevgisini en sakınmasızca çocuklara vermiş; en güzel düşleri onlar için kurmuş, yaşanası bir dünya yaratmayı çocuklar için istemiştir.
  • Ne var ki, bu uğurda verilen nice savaşıma, nice uğraşıya karşın, XXI. yüzyılın eşiğindeki insanlık, yeryüzünde milyonlarca çocuğun açlığına, çocukluğunu bile yaşayamadan ölüp gitmesine, eğitimsizliğine, suça itilmesine, ıslah ve cezaevlerine düşmesine çözüm getirememenin acısını yaşıyor. Bunun yansıra, çağdaş uygarlığın yetişkinler dünyasına yüklediği yeni sorunların çocuk sorunlarına da tüm ağırlığıyla yansıdığım görmekteyiz.
  • Bütün bunlara karşın, günümüzde dünya kamuoyunun hiçbir çağda görülmemiş ölçüde insancıl sorunlara duyarlık kazanmış olması umut verici bir gelişmedir. Özellikle çocuklar söz konusu olunca, bu duyarlık daha da artmaktadır. Birleşmiş Milletler'in 1979 yılını «Uluslararası Çocuk Yılı» ilan etmesi, bu yıla tüm dünyada gösterilen ilgi, bunun bir örneğidir.
  • Uluslararası Çocuk Yılı'nda ülkemizde de çocuk sorunları üzerine çeşitli etkinlikler düzenlendi ve birçok bilimsel çalışma yapıldı. Ancak, bilimsel çalışmalar, çözüm yolunda somut önlemlerle, teori pratikle bütünleşirse amaca hizmet edebilir. Başka bir deyişle, bilim, yaşama katkıda bulunmadıkça, soyut bir birikim olmaktan başka anlam taşımaz.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-604

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
300
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
9. Baskı
Baskı Yılı
1997
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar