Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Çocuklarınıza Öğrenmeyi nasıl Öğretebilirsiniz

19,00 TL Vergisiz
Stok Kodu :
118-0442
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
159
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2001
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Çocuklarınıza Öğrenmeyi
 • Nasıl Öğretebilirsiniz?
 • "Çocuğumun öğrenmeye hevesi yok!" "Çocuğum işte bunu bilemiyor!"
 • Çocukların isteyerek ya da zorla öğrendiği ile okulda iyi veya kötü olup olmadıkları, kesinlikle onların zekalarıyla ilgili konular değildir. Çocukların pek çoğunda okul harici konularda özel yetenek ve güçler vardır. Çocuklarındaki bu özel güçleri fark edip, tanıyan anne ve babalar, çocuklarını okulda da daha iyi konsantre olmaları ve çaba göstermelerini sağlayacak şekilde motive edebilirler.
 • Bazı çocuklar ise, akılları asıl vermeleri gereken şey yerine, sürekli başka şeylerle meşgul olduğundan hem kendilerini hem de çalışmalarını organize etmekte zorlanırlar. Bu çocukların okulda daha iyi öğrenmelerini sağlamak için anne ve babalar yine çocuklarıyla birlikte ders çalışma ve boş vakitlerini değerlendirme planları hazırlayarak onlara yardımcı olabilirler. "Çocuklarımıza Öğrenmeyi Nasıl Öğretebiliriz" tüm anne ve babalara, somut örnekler vermekte. Örneğin; tüm çocukların iyi ve severek öğrenmelerine yardım eden, basit, fakat etkili bir motivasyon programı olan Puan Plan Oyunu ile, çocuklarınızın başarı deneyimlerini nasıl başarı sonuçlarına dönüştürebileceğinizi göstermektedir.
 • Elisabeth Aust-Claus, Çocuk Doktoru; aile terapisi uyguluyor. Uzmanlık eğitiminin ardından Çocuk Nörolojisi dalında ihtisas yaptı.
 • Petra-Marina Hammer, Psikolog Doktor; çocuklar, gençler ve yetişkinler için davranış terapisti. Çalışmalarını çocuk ve gençlerin tedavisi oluşturmakta
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
118-0442

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
14 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
159
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2001
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç