Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Deha Deşifre - MAI JIA

21,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1156
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
443
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Yurtdışında okumak için Tongzhen'den 1873 yılında küçük bir feribotla ayrılan adam, Jiangnanlı meşhur tuz tüccarları olan Rong ailesinin yedinci kuşağının en genç üyesiydi.

  • Giderken adı Rong Zilai'ydi, döndüğünde ise artık John Lillie olmuştu. İnsanların daha sonra söylediklerine bakılırsa o, büyük bir vatansever olması bir yana, Rong ailesinin tüccarlık geleneğini akademisyen olmak için bozan ilk kişiydi. Hiç kuşkusuz bu gelişme, kesinlikle yurtdışında geçirdiği uzun süreyle alakalıydı. Ne var ki Rong ailesinin yaban ellere göndermek için onu seçmesinin esas nedeni, ailenin geleceğinde böyle bir kökten değişimi yapmasını istemeleri değil, bu yolculuğun Büyükanne Rong'un biraz daha yaşamasına yardım etmesini ummalarıydı.
  • Büyükanne Rong genç bir kadınken harika bir anne olduğunu kanıtlamış, yirmi yıl gibi bir sürede dokuz erkek, yedi kız doğurmuştu, üstelik hepsi de yetişkin yaşları görecek kadar yaşamıştı. Rong ailesinin servetinin temellerini bu çocuklar atmış ve ona klan düzenlerinin tepesinde sarsılmaz bir yer vermişlerdi. Büyükanne çocuklarının ve torunlarının usanmaz ilgileri sayesinde normalde yaşayacağından daha uzun yaşamıştı, ama mutlu değildi. Her türden rahatsızlık veren, geceleri çığlıklarla uyanmasına sebep olan çetrefilli rüyalar ona musallat olmuştu, etkisi gündüzleri bile devam eden kâbuslardan mustaripti. Büyükanneye, sayısız nesline ve ailenin devasa servetine işkence eden bu kâbuslar, zamania ezici bir yüke dönüştü. Mangaldaki tütsüleri yalayan alevler, onun tiz çığlıklarının kuvvetiyle sönecek gibi oluyordu. Her sabah yaşlı kadının rüyalarını yorumlamak için bir grup bilgin Rong köşküne davet ediliyordu, fakat zamanla pek faydalı olmadıkları anlaşıldı.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1156

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
443
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2014
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç