Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Digital Fortress - Dan BROWN

24,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
85-920
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
İngilizce
Boyutlar
11 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
509
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

National Security Agency, Fort Meade, Maryland: when the most powerful İntelligence organization on earth's invincible code-breaking machine encounters a mysteriöus code it cannot break. it calis for its head cryptographer, Susan Fletcherj a brilliant and beautiful mathematician, What She uncovers sends shock waves through the corridors of power. The NSA is being held hostage...not by guns or bombs, but by a code so ingeniously complex that if released it would cripple U5intelligence.

Seville, Spain: the creator9f the code, Ensei Tankado, is found dead. And with him has died the secret to an impregnable Öde-writing formula that threatens to obliterate the post-cold war balance of power. Forever. From the underground hallways of power to the skyscrapers of Tokyo to the towering cathedrals of Spain, a desperate race unfolds. Caught in an accelerating tempest of secrecy and lies, betrayed on ali sides, Susan Fletcher finds herself fighting not only for her country but for her life, and in the end, for the life of the man She loves.

'Engaged me instantly...Keeps up a cracking pace as the mystery deepens and disaster follows disaster'

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
85-920

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
İngilizce
Boyutlar
11 cm / 18 cm
Sayfa Sayısı
509
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç