Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Dünya beni bekler'mi, Bir fizikçinin zihni - Gül Sevim PEKMEZCİ

36,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
130-1006
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
389
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

Ben Taşkın Eralp. Tezini yapacağım konu ise kişisel karakterin genetik aktarımı.

 • 0 da ne? Biri güldü galiba. Gerçi hafifti ama... Tanrım tüm salonunun gülmesi mi bu? Kahkahaya çevirdiler resmen! Şu hâle bak, profesör bile katıldı onlara.
 • — Kız kardeşin bir uygulamacıyla evlenmeye kalksa ne yapardın? Emre işte! Herkes de duydu. Şunun oturuşa bak, elleri pantolonun cebinde, sırtı koltuğa dayalı ve bacaklarını da boylu boyunca uzatmış. Kahrolası gülüşmeleri tekrar arttırdı, seyrelmişken. Bu adayların derdi nedir? Sorun ne ki? Hocanın yüzündeyse alaycı bir sırıtma... İnsanlar ne konuşuyorlar böyle aralarında?
 • — Genetik mi? Nereye ulaşmaya çalışıyor bu?
 • — Yok daha neler! Kişiliğin genlerle aktarıldığını da ilk defa duyuyorum.
 • — Burslu olacak bir de, Taner Hoca'ya sunduğu konuya bak! Hocamın eli alnında, aşağılayıcı bakışlarının suratıma dikmiş. Sanki ben bu...
 • — Hangi enstitüde olduğunun farkındasın, değil mi?
 • — Hocam, ama klasik bir moleküler biyolog gibi değil, fiziksel bir perspektiften ele alacağım. Genetik laboratuvarlarımızda kimyagerler, biyologlar, fizikçiler ortak projeler yürütüyorlar. Fiziğin bu konuda...
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
130-1006

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
389
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2011
Baskı Yeri
-
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç