Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Düşünceler insan ve toplum - İsmail KARAKAYA

11,50 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
107-772
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
301
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

Değerli Okuyucu! Elinizdeki bu kitap 15 yılı aşkın bir süreden beri Aylık Hakses Dergisinde yayınlanmış bulunan yazılarımızdan oluşuyor 40 yıldan beri yayın hayatında bulunan Hakses'in yönetimi ve başyazarlığı 15 yıldır tarafımızdan yürütülmektedir. ve her sayıda bir 'Başmakale” ile bir "Hüküm” yazmaktayız Bu "Başmakale”ler ve "Hüküm”ler yayınlandığı tarihte tamamen güncel konularda yazılmıştı. Ve birçoğu halen güncelliğini korumakta. Bu kitapta, yazıların altına neşredildiği tarihi de koyarak anlaşılmasına yardımcı olmaya çalıştık

Bu kitapta bazı konular önemine binaen değişik makalelerde tekrar tekrar gündeme getirilmiş, böylece okuyucuların konuya daha duyarlı olmaları sağlanmaya çalışılmıştır.

Bu kitapta aynı konulardaki makaleler bir arada sunulmaya çalışılmışsa da, her makale kendi içinde bir bütündür. Bu şekli ile bir "baş ucu kitabı" olma özelliğini taşıyan bu kitapta merak ettiğiniz bir konuyu, -makale başlığından- seçerek okuduğunuz zaman, o konu hakkında derli-toplu bir bilgiye, bir kanaate ulaş- mış olacaksınız,

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-772

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
301
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar