Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Düzceli Mehmet - Halit ERTUĞRUL

19,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
122-0562
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
158
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
194. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Çağımızda, toplumların ve ailelerin önemli dertlerinden birisi; M' Gençlik Problemleridir Günümüzde her toplum ve her aile, bu problemi az-çok yaşamaktadır,
  • Toplumlar üzerinde beklentileri, menfaatleri ve hedefleri olan kimseler, bu hedeflerine ulaşmak için genelde gençleri kullanmaktadırlar. Bunun için dc4ençler, her türlü zararlı oluşumların içine çekilmek istenmektedir,
  • İçkiden uyuşturucuya, inkârcılıktan yıkıcı ideolojiye, karanlık dünyadan gizli eylemlere kadar, her türlü zararlı faaliyet, gençlerin eliyle yürütülmektedir. Kısaca, toplum ve ailelerin, gençlik problemleriyle başları derttedir.
  • Günümüzde gençleri iki açık tehlike beklemektedir. Birisi; moral değerlerin deforme oluşu ve maneviyat çöküntüsü... İkincisi de; başı boşluk, kuralsızlık ve bananelik anlayışı... İkisi de toplum ruhunu ve devlet emniyetini alt üst eden gelişmelerdir.
  • Bunun içindir ki, inancını yitirmiş, hayata küsmüş, topluma başkaldırmış bir gencin, nasıl kontrol altına alınacağı ve nasıl ıslah edileceği konusu, günümüzün en önemli problemidir.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
122-0562

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
158
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
194. Baskı
Baskı Yılı
2005
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç