Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Ehl-i Beyt ve Hacı Bektaş Veli - Faruk Dilaver

27,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
120-0305
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
322
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
İmzalı
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Bu eserimizde Ehl-i Beytin açık tanımı yapılmış ve onun temiz soyu anlatılmıştır.
  • Peygamberimizin hanedanı olan Ehl-i Beyt'ten söz ederken, bu hanedanın babasını unutmak mümkün değildir. Bu nedenle kitabımız- da Ehl-i Beyt'in iyi anlaşılabilmesi için Peygamberimizin hayatına da geniş yer ayrılmıştır.
  • Kitabımızın son bölümünde ise Ehl-i Beyt inancını ve felsefesini en iyi şekilde temsil ederek, bunu günümüze kadar ulaştıran ariflerin kutbu Hünkar Hacı Bektaş Veli ve eserleri anlatılmıştır.
  • Kitabımızla siz değerli okuyucularımıza Ehl-i Beyt'in daha iyi anlaşılması ve sevdirilmesi yolunda bir nebze olsun faydamız dokunacağını ümit ediyoruz.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
120-0305

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
322
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2008
Baskı Yeri
Ankara
Kondisyon
Çok iyi durumda
Açıklama
İmzalı
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç