Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

ERKEK Normalden Anormale - Tarık SOLMUŞ

37,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
123-1133
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
163
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2016
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

BİLİMİN IŞIĞINDA ERKEKLİK, ERKEK BEYNİ VE HORMONLAR

Beynin cinsiyetlerarası farklılıklara göre genel yapısını ve işleyişini şöyle özetlemek mümkündür:

  • Anterior Cingulate Korteks: Cezadan korkmamızı sağlayan ve cinsel performansa dair kaygıları içeren merkezdir. Bir çatışma durumunda seçenelderi değerlendirip karar vermemizi sağlar. Kadınlarda daha büyüktür.
  • Prefrontal Korteks: Beynin yöneticisidir. Duyguları kontrol eden bölümdür. O andaki soruna odaklanır ve doğru yargılamalar yapar. Örneğin dürtüşel davranmak gibi aşırı tepki vermeyi engeller. Bu bölge kadınlarda erkeklere göre daha büyüktür ve I -2 yıl kadar daha erken ve hızlı olgunlaştığı için de kadınları daha sabırlı ve uzlaşmacı yapar.
  • İnsula: Sezgilerden sorumlu bölümdür. Kadınlar yüz ifadesi gibi söze dökülmeyen ipuçlarını okumakta erkeklerden daha yeteneklidir çünkü bu bölüm kadınlarda daha büyük ve daha aktiftir.
  • Hipotalamus: Hormonların kontrol edilmesinden, yönetiminden sorumlu bölümdür. Kadınlarda erkeklerden daha hızlı bir şekilde harekete geçer.
  • Amigdala: İnsanı bir tehdit, korku ve tehlike durumunda alarma geçiren bölümdür, Duygusal ve anlık tepkiler verir. Testosteron, vasopressin ve kortisol hormonlarının yardımıyla harekete geçer, oksitosin ile de sakinleşir. Erkeklerde daha büyüktür.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
123-1133

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
163
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
2016
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç