Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Fatma, Dua Engel Tanımaz - Ahmet Bulut

24,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
104-7342
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
160
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
26. Baskı
Baskı Yılı
2013
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
İlk Boş Sayfada Kullanıcı notları var ( Kurşun kalem ile yazılmış)
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Bizi Allah yolundan alikoyan engeller nerededir? Hayatimiz-da mi, yoksa sadece kalbimizde mi? Hakikatte mi, yoksa sadece hayalimizde mi? Maddede mi, yoksa manevì yönlerimizde mi?
  • Fatma Tatlinin 'engelli hayati, iste bizleri böyle bir sorgula-maya davet ediyor. Küçük dünyasinda bize göre büyik engeller icinde yasayan bir genç laz, öyle büyük umutlarla ve dualarla Allah'a yalvaryor ki; Allah bu dualari hürmetine hiçbir engeli önünde birakmiyor. Hepsini aliyor, kaldiryor, dagitayor. Ve Fatma, iki ayagi saglam milyonlarcamizin ragmina, iki dua ka-nadiyla ta Kâbe' ye kadar uçuyor, huzur-u Resûlullah' a variyor.
  • Siz de engelli bir gen kizin Sivas 'in bir köyünden ta Kâbe'ye uzanan kulluk öyküsü vesilesiyle kendi engellerinizi sinamak istiyorsaniz, bu kitap bunun nasil basarilabilecegini anlatmak için sizi bekliyor.
  • Fatma, duanin engel tanimadigini anlatan bir kulluk övküsü...
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
104-7342

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
160
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
26. Baskı
Baskı Yılı
2013
Baskı Yeri
İstanbul
Kondisyon
İyi durumda
Açıklama
İlk Boş Sayfada Kullanıcı notları var ( Kurşun kalem ile yazılmış)
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç