Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Geceyarısı Öyküleri - Selim KARAKAYA

30,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
107-738
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
- Bilgi girilmemiş
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Hayatta her şey kendi akışında, kendi çizgisinde, kendi kurallar dizisinde.

Rutinden tarih yazılmıyor yani. Ya da rutinin tarihi pek kolay değişmiyor diyelim, değiştirilemiyor...

Hep aynı yüzler, hep aym yaşam koşusuna ortak oluyortar hep aynı "sabah erken” saatlerde. Bir metro istasyonu buluşturuyor birbirini hiç tanımayan insanları. Birbirini tanımayan, ama o saatte birbirlerinin aklından geçenleri çok iyi anlayan insanları.

"Lütfen san çizgiyi geçmeyiniz!” diyor içeri yayılan sevimli kadın sesi. İyiliğimizi düşünüyor maskesiyle bir sınır da orada koyuyorlar aslında yaşamımıza.<p< Dert değil, boş verin şimdi sarı çizgiyi, san çizginin hemen önünde yan yana duran bir çifti canlandırın gözunüzün önünde... Sevgili olsalar bu kadar güzel görünmezlerdi muhtemelen; yabancılık çok yakıştırmış onları birbirine. Uzun boylu esmer çocukla, uzun boylu kumral kız. Tam karşıya bakıyorlar ikisi de, dümdüz duvara...

İstasyona gelen trenin rüzgan hareketlendiriyor bakışlarını ancak. Rüzgar, kumral kızın dalgalı saçlarını esmer çocuğun yüzüne doğru savuruyor. Baş döndürucu kokusuyla saç telleri gözünün önünden geçerken, yurek atışları hızlanıyor esmer çocuğun.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
107-738

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
- Bilgi girilmemiş
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç