Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Gençlerle Söyleşi - Mehmet ERDOĞAN

20,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
KT.53-1165
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
94
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

 • Merhaba arkadaşlar

 • Bu küçük kitapçıkta bazı düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak istedik
 • Biz, hayata dair belli başlı sorunlara ilişkin neler düşündüğümüzü, bunların aşılması için neler yapılabileceğini deneyimlerimizden hareketle ortaya koymaya çalıştık. Düşünce ve deneyimlerimizin ne kadar işinize yarayacağını veya sizin için ne derece yol gösterici olacağını bilmiyoruz. Biz, sadece bizden öncekilerin bizim için yaptığını sizler için yapmak istedik. O da hayatı, konuşa konuşa güzelleştirmek ve sorunları tartışa tartışa aşmaktır.
 • Günümüz insanının bizce en büyük sorunu konuşmayı ve paylaşmayı unutmasıdır. Duygu ve düşüncelerimizi konuşmaz, doğru ve yanlışları tartışmaz, güzellikleri paylaşmazsak insan olmanın, aynı dünyada birlikte yaşamanın ne anlamı olabilir?
 • Sevgili arkadaşlar!
 • Hayattan hepimizin beklentileri vardır. Önemli olan onlani gerçekleştirecek doğru adımları atabilmektir. Bunun için yapmamız ve sakınmamız gereken şeyler olacaktır. Bir işi, ancak zamanında ve yerinde yaparsak onu doğru yapmış oluruz. Sonra, keşkeler ve pişmanlıkların hiçbir faydası olmaz.
 • Biz , sizin heyecanlarınıza, çabalarınıza saygı ve güvenle bakıyoruz. Bunun için bazı düşünce ve deneyimlerimizi sizinle paylaşmak istiyoruz. Hayatta başarılı olacağınıza ve önünüze çıkacak sorunları aşacağınıza inanıyoruz. Kendinize güveniyorsanız gelecek sizindir. Gelecek zaten sizindir.
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
KT.53-1165

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
94
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç