Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Germinal - Emile ZULA

23,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-446
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
524
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

İnsanın okuduğu hiçbir zaman aynı kitap değildir. Ben Germinal'i on yedi yaşında okumuştum. Son- ra otuz yaş dolaylarında, sonra da altmışa merdiven dayadığım sıralarda okumuştum. Şimdi yetmiş yaşlarında onu dördüncü kez okudum. Evet gerçekten de bir başka kitap bu benim için.

Zola'nın hazırlık çalışması sırasında oluşturduğu bütün o araştırma, okuma ve soruşturmalar karşısında insan şaşırıp kalır. Dağ gibi yığılan notlar. Bilginin yerine kuru sözcükleri koymaya hiç de niyetli olmayan bir insan... Belgelere kadar gider; 1883'te G. Stell'in yayımladığı Fransız Maden İşçilerinin Şikâyet Defterleri'ni okur. La Ricamarie Ocağı'ndaki (ikisi kadın on üç ölü), Aubin Ocağı'ndakj (on dört ölü) 1869'daki kanlı grevlerin, Creuset ve Fourchambault grevlerinin ardından açılan davalarm anlatıldığı Gazette des tribunaux'ları getirtir.

Y ves Guyot Arn6d6e Burat'ın yapıtlarından «kömür ocakları bunalımının inceler. Paul Alexis'ten Jules Guesde'le ilgili kişisel notları alır. Ama Zola için insanlar ve nesnelerle doğrudan doğruya ilişki, dolaysız araştırmanın yerini hiçbir şey tutamaz,

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-446

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
524
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
3. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç