Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

GÖLGE - Bir Ankara Hikayesi - Ümit DAĞCI

20,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-496
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
304
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

"Hayat insanlara arkasını dönmez. Kader insanları haya- tın arkasında bırakır.

"Gerçekleştiremeyeceğimiz hayalleri rüyaların içinde rü- ya olarak görürüz. "

Pekcan, Ulus'un arka sokaklarında bulunan, zaman yorgunu yapıların içinde, eski ve ucuz bir otel odasında, derin bir uykudaydı. Rüya âlemlerinin arasında geziniyordu. Gençlik yıllarının en hızlı dönemlerinde olsa da henüz çıkmamış sakalları hâlâ ona çocuksu bir hava katıyordu. Bu çocuksu yüzdeki masumane gülümsemeyi, odanın kirli perdelerinin arasından sızan güneş aydınlatıyordu. Pekcan, yavaş ama derin derin nefes almaya başladı; sanki odadaki tüm havayı ciğerlerinde hissetmek istiyordu. O sırada başucuna esmer güzeli bir kadın belirdi. Yüzünde tatlı bir gülümseme vardı. Şefkatli ve sevecen hâliyle usulca, Pekcan'ın başucuna oturdu. Bir süre onu seyrettikten sonra yumuşacık, bembeyaz elleriyle saçlarını okşamaya başladı. Kadın, şefkatle Pekcan'ın saçlarını okşarken, bir yandan da dudaklarından huzur veren bir ninni dökülmeye başladı:

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-496

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
304
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç