Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Gülüşün Resimleri Aşar - Ardem ÖZDEMİR

18,50 TL Vergisiz
Stok Kodu :
113-416
Yayıncı :
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
88
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

1965'te Tunceli'ne bağlı Mazgirt İlçesinin Doğucak köyünde doğan Erdem Özdemir, Akpazar Lisesi'nden sonra 1989'da Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'ni bitirdi, Öğrencilik yıllarında, yazmaya başlayan Özdemir, 1987 'de Prof. Murat Sarıca anısına düzenlenen yarışmada "Temel Haklar ve Özgürlükler Yönünden 1961 ve 1982 Anayasalarının Karşılaştırılmaşı” konulu incelemesiyle üçüncü oldu.

Yazılarını ve incelemelerini çeşitli dergilerde 'izliyoruz. Şimdilerde edebiyat alamna yönelen Özdemir, kendine şiir yolunu seçmiştir.

Şiirin, yapısı ve tekniği ile ilgili kitapların yanında, yerli ve yabancı seçkin ozanların izlenmesi ve incelenmesiyle öğrenildiği bilinir... Bunun içindir ki, genç şairlerin, klasik ustaları ve çağdaş şiirin ustalarını özümsemeleri gerekir. Çünkü şiir, kişinin duygusal yapısının ve bilincinin ürünü olduğu kadar birikim düzeyinin de ürünüdür... Bu açıdan Erdem Özdemir'in çalışmalarına bakınca, onun, şiii dünyasına yabancı olmadığını anlıyoruz... Yani, duygusu, kişiliği ve birikim düzeyi bunu gösteriyor... Dili kullanışı, sözcükleri seçişi ve söyleyişindeki rahatlık dikkat çekici... Şiirin güzelliğini yakalama ve güzel dizeler oluşturma konusunda yetkin. "Gülüşün Resimleri Aşar” şairin ilk kitabı. Aşktan barışa kadar bütün güzelliklere özlem tütüyor şiirlerinde. Toplumsal sorunlar da bu şiirlerin dışında kalmamış...

Erdem Özdemir, ilkgençlik hevesi olarak şiir yazma yaşını geride bırakmış bir şair. Artık kendini, bilinçle, sevgiyle şiire verdiği ve şiir çalışmalarını sürdüreceği anlaşılıyor... Şiirsevrelerin, Erdem Özdemir'in şiirlerini seveceklerine inanıyorum. Onda, güzel deyişler, güzel dizeler bulacaklardır. Bu duygularla O'na, daha nice şiirlere, diyerek kendisini kutluyor, başarılarının sürmesini diliyorum...

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
113-416

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
88
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç