Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Gümüş Kanat - Cahit Uçuk

12,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
114-651
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
207
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
67. Baskı
Baskı Yılı
2015
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Bu ürün geldiğinde haber ver
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Kemal, pencereden dışarı bakıyordu. Az evvel yağan kar, sokağın köşelerine yığınlar, kaldırım taşlarının aralarına beyaz çizgiler bıraktıktan sonra dinmişti.
  • Günlerden cumartesiydi. Kemal'in sınıf arkadaşları sinemaya gitmişlerdi. O, evinde, evinin tek sıcak odasındaydı. Bazen alnını soğuk cama yapıştırarak dışarı bakıyordu. Karşı arsanın sonunda kurşunî renkli deniz görünüyordu. Sokaktaki karlar, denizin asık yüzü, alnına değen cam, her şey üzüntülüydü.
  • On bir yaşındaydı, ama kendisini ihtiyarlamış hissediyordu. Son sene içinde geçirdikleri büyük üzüntü, hayatlarının akışını değiştirmişti.
  • kaza!" Daha evvel ne iyi idi. Yüreğinde bir yer ciz diye yandı. “Ah şu kaza!"
  • Babası o büyük matbaanın mücellit ustabaşısı idi.
  • Akşamları elleri, tırnaklarının arası kararmış; mürekkep, kâğıt, kola, matbaa kokarak eve dönerdi. "Yine ceketinin kolunu makine yağına bulamışsın!" veya "Üstün, başın kola lekeleri ile dolu. Seni bu kılığınla görenler, koca bir matbaanın ustabaşısı değil, çöpçü onbaşısı sanacaklar
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
114-651

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
207
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
67. Baskı
Baskı Yılı
2015
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç