Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

Hırsızlar Kralı - Cornelia FUNKE

24,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
110-0031
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
395
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Victor, Prosper ve Bo'nun adını ilk kez işittiğinde, ay ışığı kentine sonbahar gelmişti bile. Güneş ışınları kanallara yansıyor, yıkanmış duvarları altın rengine boyuyordu, oysa denizden buz gibi esen rüzgâr, insanlara kışın gelmekte olduğunu anlatmak ister gibiydi. Daracık sokaklarda birden kar kokusu duyumsanıyor ve güz güneşi artık ancak yükseklerde, çatılann üzerindeki melek ve ejderhaların taştan kanatlarını ısıtmaya yetiyordu.

Victor'un hem konut, hem de işyeri olarak kullandığı ev, kanalın hemen yanındaydı; o kadar yakındı ki suyun dalgaları evin duvarlarını yalıyordu. Victor, kimi zaman, düşünde evin tüm kentle birlikte dalgaların arasında yitip gittiğini görüyordu. Düşünde deniz Venedik'i ince bir ipe bağlı bir sandık altın gibi karaya bağlayan barajı silip süpürüyor, her şeyi yutuyordu; insanların sulara inat inşa ettikleri tüm o evleri ve köprüleri, kiliseleri ve sarayları.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
110-0031

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
395
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç