Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
Merhaba :
×

Huzurlu Olmak İstiyorsanız Ufak Şeyleri Dert Etmeyin Hepsi de Ufak Tefek Şeylerdir Dr. Richard Carlson

16,40 TL .
Stok'tan Teslim Aynı gün kargo (Saat 16:00'a kadar verilen siparişler için geçerli)
Stok Kodu :
120-209
Eser Sahibi :

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
155
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
1999
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Bilgilendirme
 • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
  • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
 • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Stok'ta var | 6 - Adet
Açıklama

Ürün Açıklaması:

DERT ETMEYİN, STRESE GİRMEYİN

 • Ufak Şeyleri Dert Etmeyin" (Don:t sweat the small stuff) Amerka'da yılın' en çok satan kitabi oldu 5.milyonun üstünde sattı.
 • THE NEW YORK TİMES' USAŞODAYJ PUBLİSHERS WEEKLY AYLARCA 1 NUMARA OLDU.
 • Sahip oduğumuz şeylerin değerini unutmuş gibiyiz: diyor Richard Carlson; "Trafik tıkandığı zaman sinirleniyoruz, ama o anda konforlu bir otomobilin içinde olduğumuz âkitmıza gelmiyor." İşte yazarın hayatımızı iyileştirmek 'için Önerdiği 100 Stratejiden bir kaçının başlığı:
 • Kusursuzluk peşinde olmayın,
 • Unutmayın ki, öldüğümüz zaman yapmanız gereken işler listesi hala' dolu olacaktır.
 • Sevgi elini uzatan ilk siz olun.
 • Kendinize şu soruyu sorun; "Bir yıl Sönra bunun bir 'önemi olacak mı?'
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
120-209

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
155
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
2. Baskı
Baskı Yılı
1999
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar