Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

ibretoğlu Tarihi Türk Romanı - ismail YILDIRIM

42,40 TL Vergisiz
Stok Kodu :
85-864
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
240
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

BAŞLANGIÇ

Onsekizinci asrın sonlarına dogru bütün dünya karmakarışık bir devir yaşıyordu. Bu sırada bütün Avrupa ve hattâ bütün dünya bir ürpertici isimden bahsediyordu. Her yerde, her savaşta;

«NAPOLYON BONAPART.

1789 tarihinin 14 temmuzunda Fransa bir çağ devirmiş yeni bir çağ açmıştı. (Yeni çağ kapanmış yakın çağ başlamıştı.) Bu sırada Fransa'ya düşman olan Avrupa devletleri Fransa'nın zayıflayıp çökeceğini zannederek ihtilâli sevinçle tasdik etmişler, tanımışlardı.

Ne gariptir ki ihtilâl onların tasavvurlarının tam zıddı çıktı. Fransa'ya yeni dinamik bir ruh ve kuvvet verdi. Krallık ve kilise birçok şey kaybetti. Avusturya ve Prusya bu yeni ve beklenmedik Hürriyet, fikir, eşitlik, milliyetçilik ruhunun kendi memleketlerine girmesinden korkarak Fransa'da tekrar krallığın kurulması yolunda çalışmalara başladılar. Fransa'nın cahil halkını içten kandırarak birçok ihtilâller çıkarttılar.

Fransa, yine de eşitlik, hürriyet ve milliyet sevgisini yaymağa muvaffak oldu.

1792 yılında Avusturya ve Prusya, Fransaya savaş açtı. Fransa Prusya'da ve bazı yerlerde zaferler kazanarak Belçika'yı istilâ etti. Ren'de Sardunya'da durmadan zaferler kazanıyordu.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
85-864

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
240
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
İyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç