Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.

İhtiras Ateşi, Tutkunun Savaşı - Sarab Morgan, Helen Brooks

5,00 TL .
Stok Kodu
100-5414

Ürün bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dili
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
112
Cilt Durumu
Karton Kapak
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Stok'ta var | 1 - Adet
Açıklama
Kitap Açıklaması
  • BİRİNCİ BÖLÜM Servis yaparken başın önünde olsun ve zarif bir biçimde re- verans yap. Sakın Prens'le göz göze gelme, bu saygısızlıktır. Baş- kan Bölümüne girdiğinde hemen işini yap ve çık. Fazla oyalanma. Seni uyarmak istediğim en önemli konu da, Prens Casper'in çapkın- lığıyla nam salmış olması. Bu yüzden çok dikkatli olmalısın. Sakın ona cesaret verecek bir davranışta bulunma. Holly beni dinliyor musun?” Holly içinde bulunduğu mutsuzluk halinden kurtulmaya çalışa- rak, tamam der gibi başını salladı. "Evet, dinliyorum Sylvia.” "O halde tekrarla bakalım ne söyledim?” Holly düşüncelerini düzenleyebilmek için huzursuzca kıpırdan- dl. "Sen dedin ki... Dedin ki...” Sonunda pes etti. "Özür dilerim. Ne demiştin?" Sylvia, Holly'ı hoşnutsuzlukla süzdü. "Neyin var senin? Sen en çalışkan ve güvenilir elemanlarımdan birisin. Bu yüzden de, bu özel görev için seni seçtim.” Çalışkan ve güvenilir.
  • BİRİNCİ BÖLÜM Sadece birkaç saat daha... Ondan sonra herkes ayrılacaktı. Bunu yapabilirdi. yapmak zorundaydı. Anne ve babası da ondan bunu beklerdi. Annesinin, sıcacık sesiyle, 'Hadi Annie, başını dik tut ve dayan tatlım,' dediğini duyabiliyordu. Küçük bir çocukken, hoş olmayan bir şeyden kaçmaya çalıştığında, annesi hep böyle söylerdi. Marianne Carr derin bir nefes aldı ve omuzlarım dikleştirdi. Ya- tak odasının aynasında son bir kez kendisine bakıp, gözyaşlarının izinin belli olmadığından emin olunca da odadan çıktı. Geniş mer- divenlerden aşağıya inerken hiç kimseye rastlamadı, çünkü konukla- rın hepsi oturma odasındaydı. Ve herkes, cenaze evinde bulunmanın dikkatiyle çok kısık bir sesle konuşuyordu. Marianna kendini bildiğinden beri ailelerinin bir üyesi olarak kabul edilen, annesinin kâhyası ve arkadaşı olan Crystal, onu merdivenlerin bitiminde karşıladı. Gözleri ağlamaktan kıpkırmızı ol- muştu. Sesi de titriyordu. "Artık yemek odasına gelmelerini söyleyeyim mi? Her şey hazır.”
Devamını oku.
Ürün Detayları
100-5414
Yorumlar
Yorum yazılmamış.

Bir yorum yazın

  • Bu ürün bir puan ver:
Basit ve kısa kelimeler kullanarak bu ürünü açıklayın.
Yazarın Diğer Kitapları
Ürün yok
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Kampanyalar

1 TL' ye Çocuk Kitapları...

2 TL' ye Çocuk Kitapları...

  • Kitap okumayan çocuk kalmasın ve çocuklarımızın okuma alışkanlıkları dahada gelişsin diye çocuk kitabı kategorisinde 2 ayrı kampanya hazırladık.