Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

ilk ve Büyük halife - Hz. Ebubekir - Ahmet Lütfi KAZANCI

27,30 TL Vergisiz
Stok Kodu :
111-662
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
288
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

Sevğili Peygamberimizin (s.a.v) arkadaşları ne zaman anlatılacak olsa, hemen akla Hazreti Ebubekir'in (r.a) ismi Qelir. Zira o, Sevgililer Sevgilisi'nin en yakını, en sevgilisi ve en vefalı dostudur. Bu dostluk, Sevgilj Peygamberimizjn (s.a.v) peygamberliğinden yıllarca önce başlamış ve en güzel örnekleriyle devam etmiştir.

Bu iki arkadaştan birinin en belirğin özelliği el-Emin (ğüvenilir insan) idi. Ve Muhammedü'l Emin (s.a.v), Allah'ın son elçisi oldu. Diğerininki ise es-Sıddîk (doğru insan) idi. Onun sadakatini de Allah Teâla tasdik etti.

Zira Hazreti Ebubekir es-Sıddîk (r.a), Sevğili Peyğamberimizi (s.a.v) en iyi tanıyan, O'nunla pek çok özel hatıraları olan, O'na yakın olanların en yakını ve ilk büyük halife idi.

Bu eser, Saadet Devrini İzleyenler Serisi'nin ilki ve Hazreti Ebubekir'in (r.a) hayatı, islamî kaynaklardan roman üslubu İle anlatılıyor.

Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
111-662

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13.5 cm / 21 cm
Sayfa Sayısı
288
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
1. Baskı
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Sıfır ayarında çok temiz.
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç