Daha fazla ürün için tıklayın.
Hiçbir ürün bulunamadı.
×

insan ne ile Yaşar - TOLSTOY

14,90 TL Vergisiz
Stok Kodu :
211-1309
Eser Sahibi :

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
110
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
İkinci el kitaplar hakkında bilgilendirme
  • imzakitap.com' da İkinci el ve Sıfır Kitaplar satılamaktadır. İkinci el kitaplarda Resim üzerinde  İkinci el kitap  logolu kitap etiketi ile Sıfır Kitaplar ise  Sıfır Kitap  logolu etiket ile belirtilmektedir. Ayrıca ürün özelliklerinde  Durumu kısmında da ürün ile ilgili Kullanılmış ikinci el ürün, Sıfır Hiç kullanılmamış ürün olarak belirtilmiştir. Satıştaki ürünlerin birebir kendi fotoğrafları kullanılmaktadır temsili resim çok nadir kullanılmakta olup bu detay ürün özelliklerinde bölümünde Ürün resimleri temsilidir detay resimlere bakınız  uyarısı ile belirtilir. Bu durumlarda ürüne ait resimler detay resimlerine yani ikinci üçüncü resimlere eklenir sadece vitrin resmi temsili olarak kullanılmaktadır. 
    • imzakitap.com' da satın alacağınız ikinci el kitaplar ve efemera ürünleri 3 Aşamalı kontrollerimizden geçirilerek satışa çıkartılmaktadır. Fotoğraflama aşamasında kontrol, Ürün bilgileriniz kaydetme aşamasında kontrol ve Satış Sonrası kargolama aşamalarında son kez kontrol edilerek adresinize kargolanır. Bu alanda sistem sürekli yenilenerek ürünlerdeki varsa hata ve eksiklikler sisteme eklenerek müşterilerimizin daha detaylı bir şekilde bilgilendirilmesi hedeflenmektedir.
  • imzakitap.com da satılan tüm ürünlerin stok durumu günceldir. Stoklarda görünen ve siparişe izin verilen tüm ürünler kendi stoklarımızda mevcuttur. imzakitap.com'da asla kendi stokları dışında başka firmaların stoklarındaki ürünler satılmamaktadır. Tüm ürünler kendi stoklarımızdan kendi kontrollerimizden geçirilerek gönderilmektedir. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
Açıklama

Ürün Açıklaması

  • Simon adlı kunduracı, karısı -ve çocuklarıyla bir köylünün evinde oturuyordu. Başka adamlar gibine evi vardı,ne de tarlası. Kunduracılık yaparak geçimini sağlardı. Kazancı az, ekmekse pahaliydı; kazandığı ancak boğazlarına yetiyordu. Karı kocanın koyun derisinden bir tek pal- toları vardı, ortaklaşa giyiniyorlardı. Fakat o da artık lime lime olmuştu. İki yıldır Simon palto yapmak için yeni bir koyun derisi almak istiyor- du. Kışa doğru az da olsa para biriktirmişti. Karısının sandığında üç rublelik bir banknot saklı duruyordu, köydeki müşterilerinden de beş ruble yirmi kopek (Bir kopek rublenin yüzde biri) alacağı vardı. Bir sabah koyun derisini almak -için köye git- mek üzere hazırlandı. Gömleğinin üstünden, ka- rısının Nankin -kumaşından yapılmış pamuklu- sunu, onun üstüne de çuha bir kaftan giydi. Üç rublelik banknotu cebine koydu, ağaçtan bir dal keserek eline bir baston yaptı ve kahvaltısını yap- tıktan sonra yola koyuldu....
Devamını oku.Show less
Ürün Detayları
211-1309

Bilgi kartı

Durum
İkinci el Kitap
Dil
Türkçe
Boyutlar
13 cm / 19.5 cm
Sayfa Sayısı
110
Cilt Durumu
Karton Kapak
Baskı Sayısı
-
Baskı Yılı
-
Baskı Yeri
-
Kondisyon
Çok iyi durumda
Resim Detay
Resimler Ürünün Kendi Resimleridir.
Taksit Tablosu
Son görüntülenen

Menü

Müşteri Hesabı

Özel Menü

Favori listesine kayıt yapmak için ücretsiz bir hesap oluşturun.

Oturum Aç